Veřejná výzva na obsazení pracovní pozice úředník územně samosprávného celku referent/referentka odboru stavebního úřadu a územního plánování

Město Sezemice vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovní pozice úředník územně samosprávního celku Referent/referentka odboru stavebního úřadu a územního plánování. Nástup do zaměstnání: 01.07.2020, popř. dohodou. Lhůta pro podání přihlášek: do 30.06.2020 do 12:00 hod.

Úřední hodiny na Městském úřadu v Sezemicích - do 30.06.2020

S účinností od pondělí 18. května 2020 jsou obnoveny úřední hodiny Městského úřadu v Sezemicích pro veřejnost v upravené podobě - pondělí a středa od 08:00 hodin do 17:00 hodin. V ostatní dny je možno se telefonicky či mailem domluvit přímo s úřední osobou na osobní návštěvě. Pro přístup do pokladny či žadatele o Czech Point v době uzavření úřadu, je u hlavních dveří budovy Městského úřadu Sezemice umístěn zvonek. Vyčkejte, prosím, příchodu pracovnice úřadu.