Český zahrádkářský svaz

Český zahrádkářský svaz z. s. v Sezemicích

Sídlo: Sezemice, Nešporova 272

IČ: 73036673

Statutární orgán: Ing Martin Srazil, předseda

Kontakt:

Ing. Martin Srazil, předseda místní organizace

TEL.: +420 730 891 099

E-MAIL: msrazil@seznam.cz

Radek Srazil, místopředseda místní organizace

TEL.: +420 723 064 929

E-MAIL: sraza@seznam.cz

Petr Vlasák, tajemník místní organizace

TEL.: +420 773 626 268

E-MAIL: vlasy.pv@atlas.cz

Pozvánka mezi sezemické zahrádkáře.

Vážení přátelé drobného pěstění, dovolte mi vás co nejsrdečněji pozvat do našich řad.  Místní organizace Zahrádkářského svazu má v Sezemicích dlouholetou tradici a my, místní nadšenci, ji chceme  i nadále udržet. Pokud jste tedy nadšení pěstitelé, květin, ovoce, zeleniny nebo milovníci přírody, přijďte se podělit o své zkušenosti, poslechnout si rady od odborníků, které si zveme na své schůze, a pomoci nám s tvorbou našich tradičních výstav a dalších akcí, které každoročně připravujeme. Těšíme se na vás.

Scházíme se pravidelně vždy každou první neděli v měsíci od září do dubna v 9:30 hodin  na schůzkách v Zahrádkářském domě v Sezemicích, Nešporova ulice 272.

Zde řešíme aktuální stav na našich zahrádkách, besedujeme s odborníky na různá témata, popřípadě připravujeme organizaci našich  akcí jako jsou každoroční výstavy, plesy nebo výlety.

Také rádi slavíme společné Silvestry a Dny matek a červnové opékání buřtů s hudbou a písničkou nebo folkově rockové dušičky . Zároveň se každoročně účastníme tradiční sezemické lávky se soutěží „Nej sezemický močák“.

Budeme velice rádi, když se k nám připojíte a rozšíříte naše řady.

Odkaz na web – zde