Český zahrádkářský svaz

Český zahrádkářský svaz z. s. v Sezemicích

Sídlo:

  • Sezemice, Nešporova 272
  • IČ: 73036673
  • Statutární orgán: Ing Martin Srazil, předseda
  • www.zahradkari.cz

Kontakt:

Ing. Martin Srazil, předseda místní organizace

Radek Srazil, místopředseda místní organizace

Petr Vlasák, tajemník místní organizace

Pozvánka mezi sezemické zahrádkáře.

Vážení přátelé drobného pěstění, dovolte mi vás co nejsrdečněji pozvat do našich řad.  Místní organizace Zahrádkářského svazu má v Sezemicích dlouholetou tradici a my, místní nadšenci, ji chceme  i nadále udržet. Pokud jste tedy nadšení pěstitelé, květin, ovoce, zeleniny nebo milovníci přírody, přijďte se podělit o své zkušenosti, poslechnout si rady od odborníků, které si zveme na své schůze, a pomoci nám s tvorbou našich tradičních výstav a dalších akcí, které každoročně připravujeme. Těšíme se na vás.

Scházíme se pravidelně vždy každou první neděli v měsíci od září do dubna v 9:30 hodin  na schůzkách v Zahrádkářském domě v Sezemicích, Nešporova ulice 272.

Zde řešíme aktuální stav na našich zahrádkách, besedujeme s odborníky na různá témata, popřípadě připravujeme organizaci našich  akcí jako jsou každoroční výstavy, plesy nebo výlety.

Také rádi slavíme společné Silvestry a Dny matek a červnové opékání buřtů s hudbou a písničkou nebo folkově rockové dušičky . Zároveň se každoročně účastníme tradiční sezemické lávky se soutěží „Nej sezemický močák“.

Budeme velice rádi, když se k nám připojíte a rozšíříte naše řady.